Przyjęcia okolicznościowe


Wariant - imieniny, urodziny, jubileusz

Dowiedz się więcej o wariancie - imieniny, urodziny, jubileusz...

W cenę wliczona rezerwacja altany (maksymalnie 40 osób, altana zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi), lub sali kominkowej (maksymalnie 50 osób) na 6 godziny (w czasie godzin pracy lokalu) wraz z częścią werandy przeznaczoną do wypoczynku (w okresie letnim możemy wykorzystać werandę do rozstawienia dodatkowych 20 miejsc) i placem zabaw. Istnieje możliwość wydłużenia przyjęcia (również poza godziny pracy) przy dopłacie 150 zł za każdą następną rozpoczętą godzinę. Cena gwarantowana za osobę przy minimum 20 dorosłych uczestnikach . W przypadku mniejszej ilości osób dopłata do całości 150 zł. Dzieci do lat 2 - gratis (krzesełko do karmienia bez miejsca przy stole), od 2 do 10 - 50% ceny. Alkohol w cenie detalicznej (np. Nemiroff 0.5l – 40zł/szt.) lub 30% upust na open bar (istnieje możliwość organizacji z własnym alkoholem - dopłata 150 zł). 

Wyrażamy zgodę na dekorację sali - w ofercie zawarta dekoracja stołu białymi serwetkami (białe margaretki dopłata 50 zł).

Na ciasta i torty zamówione na przyjęcie w naszej cukierni Aniołowe Smakołyki Wilga Warszawska 44 udzielamy dodatkowe 10% upustu.

Poniższe menu jest przykładowe i można je dowolnie modyfikować. Do każdego menu można zamówić dania wegetariańskie i wegańskie.

Dodatkowo proponujemy:

Istnieje możliwość zamówienia przyjęcia w formie cateringowej, z dostawą do Państwa. Sprawdź catering okolicznościowy !!!

Szczegóły: 737348030  email: przyjecia@uaniolow.pl

PROPOZYCJA I - 100 zł/osoba.

PROPOZYCJA II - 130 zł/osoba.

tel. 737348030 lub przyjecia@uaniolow.pl