Przyjęcia okolicznościowe


Wariant - menu bardzo bogate...

Dowiedz się więcej o wariancie - menu bardzo bogate...

szczegóły: tel.  737348030 i j.kruszewski @uaniolow.pl

W cenę wliczona rezerwacja altany (maksymalnie 40 osób, altana zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi), lub sali kominkowej (maksymalnie 50 osób) na 6 godzin wraz z częścią werandy przeznaczoną do wypoczynku i placem zabaw. Istnieje możliwość wydłużenia przyjęcia przy dopłacie 120 zł za każdą następną godzinę. Obsługa kelnerska oraz uroczysta dekoracja stołu w cenie. Cena gwarantowana za osobę przy minimum 20 dorosłych uczestnikach . W przypadku mniejszej ilości osób dopłata do całości 120 zł. Dzieci do lat 2 - gratis (krzesełko do karmienia bez miejsca przy stole), od 2 do 14 - 50% ceny. Alkohol w cenie detalicznej (np. czarny Nemiroff 0.5l – 35zł/szt.) lub 30% upust na open bar.

Na ciasta i torty zamówione na przyjęcie w naszej cukierni udzielamy dodatkowe 10% upustu. Można je zamówić samodzielnie adres: Aniołowe Smakołyki Wilga Warszawska 44.

Poniższe menu jest przykładowe i można je dowolnie modyfikować. Do każdego menu można zamówić dania wegetariańskie i wegańskie.

Dodatkowo proponujemy:

Istnieje możliwość zamówienia przyjęcia w formie cateringowej, z dostawą do Państwa. Sprawdź catering okolicznościowy !!!

Szczegóły: 737 34 80 30

PROPOZYCJA I

PROPOZYCJA II

 Zainteresowany cateringiem? Pisz na email. lub dzwoń 7373348030